Omron LY4-0-DC48
Electromechanical Relay 4PDT 10A 48VDC 1.6KOhm Through Hole
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Omron LY4-0-DC48.
IHS
Datasheet16 pagesIl y a 23 ans
Electro Sonic
Sager Electronics
DigiKey
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginIndonesia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.41.00.20
Introduction Date2005-03-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Power Relay 48VDC 10A 4PDT(28x41.5x42.4)mm Socket
Power Relay 48VDC 10A 4PDT(44x41.5x41.9)mm Flange
Electromechanical Relay 4PDT 10A 48VDC 1.6KOhm Socket
Power Relay, 4Pdt, 48Vdc, 10A, Socket Rohs Compliant: Yes |Idec RH4B-UDC48V
Schneider Electric784XDXC-24D
Electromechanical Relay 4PDT 15A 24VDC 388Ohm Plug-In
Schneider Electric784XDXM4L-120A
Power Relay Electromechanical General Purpose 120VAC 15A 4PDT Solder/Plug-In Contacts 784 Series
Descriptions
Descriptions de Omron LY4-0-DC48 fournies par ses distributeurs.
Power Relay 48VDC 10A 4PDT(28x21.5x36)mm THT
ICE CUBE RELAY, 4PDT, 48 VDC COIL VOLTAGE, 10 A CONTACT RATING
Gp Relay |Omron Industrial Automation LY4-0-DC48
Power/Signal Relay, 4PDT, Momentary, 0.03A (Coil), 48VDC (Coil), 1500mW (Coil), 10A (Contact), 24VDC (Contact), DC Input, AC/DC Output
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 48V