Omron LY4N-DC48
Electromechanical Relay 4PDT 10A 48VDC 1.6KOhm Socket
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Omron LY4N-DC48.
IHS
Tendance sur 3 mois:
-2.37%
Pièces détachées
Power Relay 48VDC 10A 4PDT(28x41.5x42.4)mm Socket
Electromechanical Relay 4PDT 10A 48VDC 1.6KOhm Through Hole
Power Relay 48VDC 10A 4PDT(44x41.5x41.9)mm Flange
Power Relay, 4Pdt, 48Vdc, 10A, Socket Rohs Compliant: Yes |Idec RH4B-UDC48V
Schneider Electric784XDXC-24D
Electromechanical Relay 4PDT 15A 24VDC 388Ohm Plug-In
Schneider Electric784XDXM4L-120A
Power Relay Electromechanical General Purpose 120VAC 15A 4PDT Solder/Plug-In Contacts 784 Series
Descriptions
Descriptions de Omron LY4N-DC48 fournies par ses distributeurs.
ICE CUBE RELAY, 4PDT, 48 VDC COIL VOLTAGE, 10 A CONTACT RATING
Gp Relay |Omron Industrial Automation LY4N-DC48
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 48V
General Purpose Relays GP RELAY
Power/Signal Relay, 4PDT, Momentary, 0.03A (Coil), 48VDC (Coil), 1500mW (Coil), 10A (Contact), 24VDC (Contact), DC Input, AC/DC Output, Panel Mount