Omron G6A-274P-ST10-US-DC48
Low Signal Relay |Omron Electronic Components G6A-274P-ST10-US DC48
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Omron G6A-274P-ST10-US-DC48.
Omron
Datasheet8 pagesIl y a 23 ans
Master Electronics
Electro Sonic
Sager Electronics
Pièces détachées
PanasonicDS2Y-S-DC48V
RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 48V | Panasonic Electronic Components DS2Y-S-DC48V
Electromechanical Relay DPDT 2A 48VDC 11.52KOhm Through Hole
RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 48VDC / General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Through Hole
PanasonicDS2E-M-DC48V
Relay;E-Mech;Sensitive;DPDT-NO/NC;Cur-Rtg 2A;Ctrl-V 48DC;Vol-Rtg 30DC;PCB Mnt
Electromechanical Relay Double Pole Double Throw 2A 48 Volt 4Kohm Through Hole
Electromechanical Relay DPDT 2A 48VDC 6.4KOhm Through Hole
Electromechanical Relay DPDT 2A 48VDC 9.75KOhm Through Hole
Electromechanical Relay DPDT 2A 48VDC 5.76KOhm Through Hole
Descriptions
Descriptions de Omron G6A-274P-ST10-US-DC48 fournies par ses distributeurs.
Electromechanical Relay DPDT 2A 48VDC Through Hole
Signal Relay 48VDC 2A DPDT( ()) THT
Low Signal Relays-PCB LOW SIGNAL RELAY
RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 48VDC