Ohmite TA305PA33R0JE
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 5W, 33ohm, 1500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Ohmite TA305PA33R0JE.
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Pièces de rechange
Ce composant
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
126
Authorized Distributors
6
Resistance
33 Ω
33 Ω
Mount
Through Hole
Through Hole
Case/Package
Radial
Radial
Tolerance
5 %
5 %
Power Rating
5 W
5 W
Composition
Thick Film
Thick Film
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
Pièces détachées
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 5W, 33ohm, 500V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 10W, 33ohm, 1500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP1676846-1
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 33ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 33ohm, 18.1659V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP1623797-9
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 33ohm, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Ohmite TA305PA33R0JE fournies par ses distributeurs.
Res Thick Film 33 Ohm 5% 5W ±100ppm/°C Molded RDL
Thick Film Resistors - Through Hole 5watt 33ohm 5% High Power
RES 33 OHM 5W 5% RADIAL | Ohmite TA305PA33R0JE
RES, 33R, 5W, THICK FILM, RADIAL;