Ohmite TA305PA250RJE
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 5W, 250ohm, 1500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Ohmite TA305PA250RJE.
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-100%
Pièces détachées
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 10W, 250ohm, 500V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 5W, 270ohm, 1500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Res Thick Film 240 Ohm 5% 5W ±50ppm/°C Molded RDL
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 240ohm, 48.9898V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 270ohm, 51.9615V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Ohmite TA305PA250RJE fournies par ses distributeurs.
Res Thick Film 250 Ohm 5% 5W ±50ppm/°C Molded RDL
Thick Film Resistors - Through Hole 5watt 250ohm 5% High Power
RES 250 OHM 5W 5% RADIAL | Ohmite TA305PA250RJE
RESISTOR, 250 OHM, 5 WATT, +-5pct.,
RES, 250R, 5W, THICK FILM, RADIAL;