Ohmite TA025PW200RJ
Thick Film Res.-Through Hole 25Watt 200Ohm 5% |Ohmite TA025PW200RJ
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Ohmite TA025PW200RJ.
IHS
Datasheet1 pageIl y a 16 ans
Master Electronics
Sager Electronics
Jameco
Electro Sonic
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.29.00.00
Introduction Date2005-01-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 years ago)
Pièces détachées
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 10W, 200ohm, 1500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 5W, 200ohm, 1500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 3W, 200ohm, 1500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 200ohm, 31.6228V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP3-1623788-3
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 180ohm, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP1623789-6
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 180ohm, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Ohmite TA025PW200RJ fournies par ses distributeurs.
200 Ohms 5% 25W Power Chip Resistor Through Hole
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 25W, 200ohm, 500V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Res Thick Film 200 Ohm 5% 25W ±50ppm/C Glass Pin
RESISTOR, THICK FILM, 200 OHMS, 25 W, 5%, SMT, PLANAR, HEAT SINK