NXP Semiconductors PSMN017-30LL,115
Power Field-Effect Transistor, 15A I(D), 1-Element, N-Channel, Metal-oxide Semiconductor FET
Obsolete
IHS
Datasheet0 pageIl y a 0 an
NXP Semiconductors
Nexperia
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2010-07-07
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2012-06-26
LTD Date2012-12-26
Pièces détachées
NXP SemiconductorsPSMN5R8-30LL,115
Power Field-Effect Transistor, 40A I(D), 1-Element, N-Channel, Metal-oxide Semiconductor FET
Descriptions
Descriptions de NXP Semiconductors PSMN017-30LL,115 fournies par ses distributeurs.
Trans MOSFET N-CH 30V 15A 8-Pin QFN EP T/R
MOSFET, N CH, 30V, 15A, 8-QFN3333
N-channel DFN3333-8 30 V 17 mΩ logic level MOSFET