KYOCERA AVX UUR1H101MNL1GS
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UUR 50V 100muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KYOCERA AVX UUR1H101MNL1GS.
Future Electronics
Datasheet3 pagesIl y a 3 ans
Datasheet2 pagesIl y a 9 ans
Datasheet2 pagesIl y a 18 ans
Farnell
Newark
ODG (Origin Data Global)
element14
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-23.59%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Pièces détachées
UR Series 100 uF 63 V 85°C Ø10 x 10 mm SMT Chip Aluminum Electrolytic Cap
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UUX 63V 100muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 100UF 35 V, UR SERIES 2000H 8 (DIA.) X 10MM
Cornell DubilierAVE107M50F24T-F
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR AVE 50V 100muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
PanasonicEEEFK1J101P
SMD Aluminum Electrolytic Capacitor SMD,D10xL10.2mm 100μF ±20% 63V 2000Hrs@105℃ 400mA 350mΩ
PanasonicEEETG1J101UP
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR TG 63V 100muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
Descriptions
Descriptions de KYOCERA AVX UUR1H101MNL1GS fournies par ses distributeurs.
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 100UF 50 V DC, UR SERIES 2000H 10 (DIA.) X 10MM
UR Series 100 uF 50 V 85°C Ø10 x 10 mm SMT Chip Aluminum Electrolytic Cap
CAP ALUM 100UF 20% 50V SMD / 100 µF 50 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
Cap Aluminum Lytic 100uF 50V 20% (10 X 10mm) SMD 195mA 2000h 85°C Automotive AEC-Q200 T/R
100uF 50V 195mA@120Hz 卤20% SMD,D10xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS
Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 50volts 100uF 20% 85C 10X10
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, 100uF, Surface Mount, 4141
Aluminum Electrolytic Capacitor 100Uf 50V 20%, Smd; Capacitor Case/Package:Radial Can - Smd; Capacitance:100Μf; Voltage(Dc):50V; Esr:-; Lifetime @ Temperature:2000 Hours @ 85°C; Polarity:Polar; Product Range:Uur Series; Msl:- Rohs Compliant: Yes |Nichicon UUR1H101MNL1GS