Nichicon UPW1A681MPD1TD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPW 10V 680muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Nichicon UPW1A681MPD1TD.
Newark
Datasheet5 pagesIl y a 6 ans
Datasheet5 pagesIl y a 11 ans
Future Electronics
element14
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+125%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00
Introduction Date2001-09-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
NichiconUPM1A681MPD6
Cap Aluminum Lytic 680uF 10V 20% (10 X 15mm) Radial 5mm 635mA 5000h 105C Bulk
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPM 10V 680muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, 680uF
United Chemi-ConELXZ100ELL681MJC5S
Cap Aluminum Lytic 680uF 10V 20% (10 X 12.5mm) Radial 5mm 760mA 5000h 105°C Bulk
PanasonicEEUFM1A681
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FM 10V 680muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
PanasonicEEUFM1A681B
Panasonic EEUFM1A681B - Aluminum Electrolytic Capacitors (Radial Lead Type)
Descriptions
Descriptions de Nichicon UPW1A681MPD1TD fournies par ses distributeurs.
680uF 10V 卤20% 570mA@120Hz Plugin,D10xL14mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
PW Series 680 uF 10 V 105°C Ø10 x 12.5mm LS=5mm Radial Aluminum Electrolytic Cap
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, 680uF, Through Hole Mount
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 680UF,
Aluminum Electrolytic Capacitor, 680Uf, 10V, 20%, Radial, Full Reel; Rango De Producto:Serie Pw; Capacidad:680Μf; Tolerancia, Capacitancia:± 20%; Tensión Nominal:10V; Diámetro:10Mm; Terminales Del Condensador:Conexión Radial |Nichicon UPW1A681MPD1TD
CAPACITOR ALUM ELEC, 680UF, 10V, ± 20%,; CAPACITOR ALUM ELEC, 680UF, 10V, RADIAL; Capacitance:680µF; Capacitance Tolerance:± 20%; Voltage Rating:10V; ESR:0.17ohm; Life Time @ Temperature:1000 hours @ 105°C; Height:12.5mm; Diameter:10mm; Capacitor Terminals:Radial Leaded