Nichicon UPM1A681MPD6TD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPM 10V 680muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Nichicon UPM1A681MPD6TD.
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 6 ans
Future Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-2.95%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00
Introduction Date2008-09-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
NichiconUPJ1A681MPD6
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPJ 10V 680muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
United Chemi-ConELXY100ELL681MJ16S
Cap Aluminum Lytic 680uF 10V 20% (10 X 16mm) Radial 5mm 825mA 5000h 105°C Bulk
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPW 10V 680muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
United Chemi-ConELXZ100ELL681MJC5S
Cap Aluminum Lytic 680uF 10V 20% (10 X 12.5mm) Radial 5mm 760mA 5000h 105°C Bulk
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, 680uF
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, 680uF, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Nichicon UPM1A681MPD6TD fournies par ses distributeurs.
680uF 10V 90m惟 卤20% 685mA@120Hz Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
PM Series 680 uF 10 V 105°C Ø10 x 15 mm LS=5 mm Radial Aluminum Electrolytic Cap