Nichicon UPM1V681MHD6
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPM 35V 680muF ±20% 0.709Dia 18.00mm
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Nichicon UPM1V681MHD6.
Future Electronics
Datasheet10 pagesIl y a 3 ans
Datasheet7 pagesIl y a 16 ans
Datasheet7 pagesIl y a 18 ans
Newark
Nichicon SCT
TME
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00
Introduction Date2003-09-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
NichiconUPM1E681MHD6
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPM 25V 680muF ±20% 0.630Dia 16.00mm
UPW Radial Can aluminum electrolytic capacitor 0.394Dia 10.00mm ±20% 680muF 25V
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 680uF, Through Hole Mount
United Chemi-ConELXZ250ELL681MJ20S
Cap Aluminum Lytic 680uF 25V 20% (10 X 20mm) Radial 5mm 1220mA 5000h 105°C Bulk
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 680UF, 25V, 20%, RADIAL, FULL REEL
PanasonicEEUFC1V681
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 560uF
Descriptions
Descriptions de Nichicon UPM1V681MHD6 fournies par ses distributeurs.
Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 35volts 680uF 18x15 20% 7.5LS
PM Series 680 uF 35 V 105°C Ø18 x 15mm LS=7.5mm Radial Aluminum Electrolytic Cap
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 35V, 20% +Tol, 20% -Tol, 680uF, Through Hole Mount
Capacitor Alum Elect, 680Uf, 35V, 20%, Radial; Capacitance:680Μf; Voltage(Dc):35V; Capacitance Tolerance:± 20%; Capacitor Terminals:Pc Pin; Lifetime @ Temperature:5000 Hours @ 105°C; Polarity:Polar; Lead Spacing:7.5Mm; Esr:- Rohs Compliant: Yes |Nichicon UPM1V681MHD6