Nichicon UPM1E681MHD6
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPM 25V 680muF ±20% 0.630Dia 16.00mm
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Nichicon UPM1E681MHD6.
IHS
Datasheet10 pagesIl y a 3 ans
Nichicon SCT
TME
Newark
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-3.77%
Introduction Date2003-09-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPJ 25V 680muF ±20% 0.630Dia 16.00mm
UPW Radial Can aluminum electrolytic capacitor 0.394Dia 10.00mm ±20% 680muF 25V
United Chemi-ConELXZ250ELL681MJ20S
Cap Aluminum Lytic 680uF 25V 20% (10 X 20mm) Radial 5mm 1220mA 5000h 105°C Bulk
United Chemi-ConELXY160ELL681MJ20S
Cap Aluminum Lytic 680uF 16V 20%( 10 X 20mm) Radial 5mm 1040mA 5000h 105C Automotive Bulk
PanasonicEEUFM1E681
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FM 25V 680muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
PanasonicEEU-FM1E681B
Cap Aluminum 680uF 25V 20% (10 X 20mm) Radial 5mm 2180mA 5000h 105°C Ammo Pack
Descriptions
Descriptions de Nichicon UPM1E681MHD6 fournies par ses distributeurs.
680uF 25V 55m惟 卤20% 1.05A@120Hz Plugin,D16xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 680uF, Through Hole Mount
Capacitor Alum Elec 680Uf, 25V, 20%, Radial; Capacitance:680Μf; Capacitance Tolerance:± 20%; Capacitor Dielectric Type:Aluminium Electrolytic; Capacitor Mounting:Through Hole; Capacitor Terminals:Radial Leaded; Diameter:16Mm Rohs Compliant: Yes |Nichicon UPM1E681MHD6