Nichicon UPM1A821MHD6
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, 820uF, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Nichicon UPM1A821MHD6.
IHS
Datasheet10 pagesIl y a 3 ans
Nichicon SCT
TME
Pièces détachées
NichiconUPJ1A821MHD6
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPJ 10V 820muF ±20% 0.492Dia 12.50mm
820uF 10V 110m惟 卤20% 835mA@120Hz Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
PanasonicEEUFR1A821
Panasonic EEUFR1A821 - Aluminum Electrolytic Capacitors (Radial Lead Type)
PanasonicEEUFR1A821B
Panasonic EEUFR1A821B - Aluminum Electrolytic Capacitors (Radial Lead Type)
PanasonicEEUFK1A821
Cap Aluminum Lytic 820uF 10V 20% (10 X 12.5mm) Radial 5mm 900mA 4000h 105°C Automotive Bulk
Descriptions
Descriptions de Nichicon UPM1A821MHD6 fournies par ses distributeurs.
820uF 10V 80m惟 卤20% 780mA@120Hz Plugin,D12.5xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Capacitor,820Uf,10Vdc,20-% Tol,20+% Tol |Nichicon UPM1A821MHD6
Low Impedance, High Reliability Lead Type, 820 μ F, 10 V, RoHS
Nichicon SCT
CAP ALUM 820UF 20% 10V RADIAL TH