Nichicon UCZ1H821MNQ1MS
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UCZ 50V 820muF ±20% 0.709Dia 18.00mm
NRND
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Nichicon UCZ1H821MNQ1MS.
Nichicon SCT
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.20
Introduction Date2014-09-20
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 3 months ago)
Pièces détachées
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 35V, 20% +Tol, 20% -Tol, 820uF, Surface Mount, 6767
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UCZ 63V 750muF ±20% 0.709Dia 18.00mm
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UCZ 25V 820muF ±20% 0.492Dia 12.50mm
TGV Radial Can - SMD aluminum electrolytic capacitor 0.492Dia 12.50mm ±20% 820muF 16V
Cap Aluminum Lytic 820uF 50V 20%( 18 X 16.5mm) SMD 1300mA 10000h 105C
TGV Radial Can - SMD aluminum electrolytic capacitor 0.630Dia 16.00mm ±20% 820muF 35V
Descriptions
Descriptions de Nichicon UCZ1H821MNQ1MS fournies par ses distributeurs.
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, 820uF, Surface Mount, 7575
820¦ÌF 50V ¡À20% 78m¦¸@ 100kHz 3500h@ 125¡ãC 1.05A@ 120Hz,2.1A@ 100kHz SMD 19.1mm*19.1mm*17.5mm
Tape & Reel / Alum Chip Cap 50V 820Uf 20%
High Reliability Low Temperature ESR specification Chip Type, 820 μ F, 50 V, -40°C to 125°C, RoHS