Nichicon UCZ1E821MNQ1MS
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UCZ 25V 820muF ±20% 0.492Dia 12.50mm
NRND
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Nichicon UCZ1E821MNQ1MS.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 3 ans
Future Electronics
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
Empreinte
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.20
Introduction Date2014-09-20
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 3 months ago)
Pièces détachées
PanasonicEEEFT1E821AP
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FT 25V 820muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
PanasonicEEE-FT1E821GP
Cap Aluminum Lytic 820uF 25V 20%( 10 X 10.2mm) SMD 0.06 Ohm 1190mA 5000h 105C Automotive T/R
United Chemi-ConEMZJ160ADA821MJA0G
Cap Aluminum Lytic 820uF 16V 20% (10 X 10mm) SMD 0.06 Ohm 1190mA 2000h 105C Automotive T/R
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UCZ 50V 820muF ±20% 0.709Dia 18.00mm
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 820uF, Surface Mount, 5454
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 35V, 20% +Tol, 20% -Tol, 820uF, Surface Mount, 6767
Descriptions
Descriptions de Nichicon UCZ1E821MNQ1MS fournies par ses distributeurs.
Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 25V 820UF 20%
820uF 25V 850mA@120Hz 60m惟@100kHz 卤20% SMD,D12.5xL14.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS
High Reliability Low Temperature ESR specification Chip Type, 820 μ F, 25 V, -40°C to 125°C, RoHS
Nichicon SCT
Smt - Large Chip/Tp&reel |Nichicon UCZ1E821MNQ1MS
CZ ELEC SM 820UF 25V 12.5X13.5