Nichicon UCX1E332MNQ1MS
3300uF 25V 1.1A@120Hz 35m惟 卤20% SMD, D18xL21.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Nichicon UCX1E332MNQ1MS.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.20
Introduction Date2014-02-25
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 3 months ago)
Pièces détachées
United Chemi-ConEMVA250GDA332MMN0S
Cap Aluminum Lytic 3300uF 25V 20% (18 X 21.5mm) SMD 1800mA 2000h 85°C Cardboard T/R
PanasonicEEE-FK1E332AM
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FK 25V 3300muF ±20% 0.709Dia 18.00mm
PanasonicEEV-FK1E332M
Cap Aluminum 3300uF 25V 20% (18 X 16.5mm) SMD 0.033 Ohm 2060mA 2000h 105°C T/R
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 3300uF, Surface Mount, 7575
Cornell DubilierAFK338M25R44T-F
Cap Aluminum Lytic 3300uF 25V 20% (18 X 16.5mm) SMD 0.033 Ohm 2060mA 5000h 105C Automotive T/R
3300uF 25V 2.15A@100kHz ±20% SMD,D18xL21.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS
Descriptions
Descriptions de Nichicon UCX1E332MNQ1MS fournies par ses distributeurs.
High Reliability Low Temperature ESR specification Chip Type, 3300 μ F, 25 V, -40°C to 135°C, RoHS