Rubycon 25TRV3300M18X21.5
3300uF 25V 2.15A@100kHz ±20% SMD, D18xL21.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Rubycon 25TRV3300M18X21.5.
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 3 ans
Master Electronics
element14 APAC
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.20
Introduction Date2015-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Cornell DubilierAFK338M25R44T-F
Cap Aluminum Lytic 3300uF 25V 20% (18 X 16.5mm) SMD 0.033 Ohm 2060mA 5000h 105C Automotive T/R
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR TRV 16V 3300muF ±20% 0.709Dia 18.00mm
3300uF 25V 1.1A@120Hz 35m惟 卤20% SMD,D18xL21.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS
PanasonicEEE-FK1E332AM
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FK 25V 3300muF ±20% 0.709Dia 18.00mm
PanasonicEEV-FK1E332M
Cap Aluminum 3300uF 25V 20% (18 X 16.5mm) SMD 0.033 Ohm 2060mA 2000h 105°C T/R
Cap Aluminum Lytic 3300uF 10V 20%( 16 X 16.5mm) SMD 1450mA 10000h 105C
Descriptions
Descriptions de Rubycon 25TRV3300M18X21.5 fournies par ses distributeurs.
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 3300uF, Surface Mount, 7575
CAP, 3300µF, 25V, SMD
CAP ALUM 3300UF 20% 25V SMD
CAP, 3300µF, 25V, SMD; AE Capacitor Case: Radial Can; Capacitance: 3300µF; Voltage Rating: 25V; ESR: 0.039ohm; Product Range: TRV Series; Lifetime @ Temperature: 10000 hours @ 105°C; Operating Temperature Min: -40°C; Operating