NIC Components NACK101M63V10X10.5TR13F
NACK Series 100 uF 63 V 20 % SMT V- Chip Aluminum Electrolytic Capacitor
Future Electronics
NIC Components
Pièces détachées
NIC ComponentsNAZK101M35V6.3X8NBF
NAZK Series 35 V 100 uF 6.3 x 8 mm SMT Aluminum Electrolytic Capacitor
Cap Aluminum Lytic 100uF 50V 20% (8 X 10.5mm) SMD 0.22 Ohm 400mA 2000h 105C T/R
Aluminum Electrolytic Capacitor, 100 uF, 50 V, ± 20%, 2000 hours @ 105°C, Radial Can - SMD
Cornell DubilierAVS107M35F24T
Cap Aluminum Lytic 100uF 35V 20% (8 X 10.2mm) SMD 2.3 Ohm 140mA 2000h 85°C Automotive T/R
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UWZ 10V 100muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
SGV Radial Can - SMD aluminum electrolytic capacitor 0.394Dia 10.00mm ±20% 100muF 63V
Descriptions
Descriptions de NIC Components NACK101M63V10X10.5TR13F fournies par ses distributeurs.
Aluminum Electrolytic Capacitors; Low ESR & Z; V-Chip
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 63V, 20% +Tol, 20% -Tol, 100uF, Surface Mount, 4141
Cap Aluminum Lytic 100uF 63V 20%( 10 X 10.5mm) SMD 400mA 2000h 105C T/R