Nexperia PHE13003C,126
Power Bipolar Transistor, 1.5A I(C), 1-Element, NPN
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Nexperia PHE13003C,126.
IHS
Datasheet10 pagesIl y a 12 ans
NXP Semiconductors
Pièces détachées
NXP SemiconductorsPHD13003C,126
NXP SemiconductorsPHD13003C,412
NXP SemiconductorsBUJ100LR,412
Power Bipolar Transistor, 1A I(C), 1-Element, NPN
Bulk Through Hole NPN Single Bipolar (BJT) Transistor 70 @ 20mA 10V 100nA ICBO 1W 50MHz
Trans GP BJT NPN 300V 0.1A 1000mW 3-Pin TO-92L Fan-Fold
Descriptions
Descriptions de Nexperia PHE13003C,126 fournies par ses distributeurs.
Trans GP BJT NPN 400V 1.5A 2100mW 3-Pin SPT Ammo
PHE13003C/TO-92/STANDARD MARKI
NOW WEEN - PHE13003C - POWER BIP
Npn Power Transistor, 400 V, 1.5 A, 3-To-92; Transistor Polarity:npn; Collector Emitter Voltage V(Br)Ceo:400V; Dc Collector Current:1.5A; Power Dissipation Pd:2.1W; Transistor Mounting:through Hole; No. Of Pins:3Pins; Product Range:-Rohs Compliant: Yes