Murata XRCGB32M000F2P00R0
Crystal, Quartz, 32 MHz, SMD, 2mm x 1.6mm x 0.65mm, 20 ppm, 6 pF, 20 ppm, XRCGB_F_P
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Murata XRCGB32M000F2P00R0.
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 4 ans
Newark
Ciiva
Future Electronics
Arrow.cn
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+18.06%
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.60
Introduction Date2014-06-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Crystal 32MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF 3rd Overtone 80Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R
Crystal 32MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 80Ohm 2-Pin HC-49/US Thru-Hole Bulk
Crystal 32MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm 4-Pin Ultra Mini-CSMD T/R
ECS InternationalECS-320-10-36-JGN-TR
Crystal 32MHz ±20ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 10pF FUND 50Ohm 4-Pin Mini-CSMD T/R
ECS InternationalECS-300-10-36-JGN-TR
Crystal 30MHz ±20ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 10pF FUND 50Ohm 4-Pin Mini-CSMD
CRYSTAL 32.7680MHZ 18PF TH / 32.768 MHz ±20ppm Crystal 18pF 25 Ohms HC-49/U
Descriptions
Descriptions de Murata XRCGB32M000F2P00R0 fournies par ses distributeurs.
Crystal 32MHz ±20ppm (Tol) ±20ppm (Stability) 6pF FUND 100Ohm 4-Pin SMD T/R
XRCGB Series 32 MHz 6 pF ±20 ppm 100 Ohm ESR Surface Mount Crystal Unit