Abracon ABLS-32.000MHZ-B2-T
Crystal 32MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF 3rd Overtone 80Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Abracon ABLS-32.000MHZ-B2-T.
Datasheet2 pagesIl y a 18 ans
Farnell
Newark
Electro Sonic
X-ON
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-67.64%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
Empreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.60
Introduction Date2011-04-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Crystal 32MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 80Ohm 2-Pin HC-49/US Thru-Hole Bulk
Crystal 32MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm 4-Pin Ultra Mini-CSMD T/R
Crystal 30MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm 4-Pin Ultra Mini-CSMD T/R
CTS Components445C25D30M00000
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 30MHz Nom
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 32MHz Nom
Crystal 32MHz ±15ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 8pF FUND 50Ohm 4-Pin SMD T/R
Descriptions
Descriptions de Abracon ABLS-32.000MHZ-B2-T fournies par ses distributeurs.
Crystal, Standard, 32 MHz, SMD, 11.5mm x 4.7mm x 4.2mm, 50 ppm, 18 pF, 20 ppm, ABLS
ABLS Series 32 MHz ±20 ppm 18 pF -20 to +70 °C Surface Mount Low Profile Crystal
Crystal; Frequency:32MHz; Frequency Tole; Frequency:32MHz; Frequency Tolerance:± 50ppm; Load Capacitance:18pF; Frequency Stability:± 50ppm; Operating Temperature Range:-20°C to +70°C; Crystal Mounting Type:SMD; No. of Pins:2; SVHC:No SVHC (20-Jun-2011); Accuracy:± 20ppm; Output Frequency:32MHz; Series:ABLS