Murata LQW18AN52NG8ZD
General Purpose Inductor, 0.052uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Murata LQW18AN52NG8ZD.
Ciiva
Datasheet4 pagesIl y a 5 ans
Datasheet4 pagesIl y a 5 ans
Datasheet4 pagesIl y a 6 ans
Datasheet3 pagesIl y a 6 ans
Geoflip
Arrow.cn
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-1.06%
SymboleEmpreinte
Télécharger
Stock
21,117
Inductance
52 nH
52 nH
Tolerance
2 %
2 %
Current Rating
750 mA
750 mA
DC Resistance (DCR)
270 mΩ
270 mΩ
Q Factor
35
Test Frequency
200 MHz
200 MHz
Descriptions
Descriptions de Murata LQW18AN52NG8ZD fournies par ses distributeurs.
Ind Chip Wirewound 52nH 2% 0603 Paper T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.052uH 2% 100MHz 35Q-Factor Non Magnetic 0.75A 0.27Ohm DCR 0603 Automotive T/R
100MHz 2.75GHz 750mA 35@200MHz 52nH 270m¦¸ ¡À2% 0603 1.65mm*990¦Ìm*1mm
ROHS3Compliant Wirewound Active ONE SURFACE Wirewound Inductor -55C~125C 2.75GHz 270mOhm Max 52nH
INDUCTOR, 52NH, 2.75GHZ, 0.75A, 0603;
FIXED IND 52NH 750MA 0.27OHM SMD
750mA 52nH ±2% 0603 Power Inductors ROHS