Murata LQW18AN44NJ80D
General Purpose Inductor, 0.044uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Murata LQW18AN44NJ80D.
Geoflip
Datasheet13 pagesIl y a 5 ans
SymboleEmpreinte
SnapEDA
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Introduction Date2013-08-26
Pièces détachées
General Purpose Inductor, 0.041uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
General Purpose Inductor, 0.043uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
General Purpose Inductor, 0.047uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
Inductor Chip Wirewound 47nH 5% 100MHz 55Q-Factor Ceramic 1A 130mOhm DCR 1210 T/R
Inductor RF Chip Wirewound 47nH 5% 50MHz 65Q-Factor Ceramic 1A 160mOhm DCR 1008 T/R
Inductor RF Wirewound 0.047uH 5% 200MHz 40Q-Factor Alumina 0.6A 0.28Ohm DCR 0603 T/R
Descriptions
Descriptions de Murata LQW18AN44NJ80D fournies par ses distributeurs.
Ind Chip Wirewound 44nH 5% 0603 Paper T/R
INDUCTOR, 44NH, 2.78GHZ, 0.84A, 0603;
FIXED IND 44NH 840MA 0.21OHM SMD