Murata LQW18AN24NG8ZD
General Purpose Inductor, 0.024uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Murata LQW18AN24NG8ZD.
Ciiva
Datasheet4 pagesIl y a 5 ans
Datasheet4 pagesIl y a 5 ans
Datasheet4 pagesIl y a 6 ans
Datasheet3 pagesIl y a 6 ans
Geoflip
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+143%
Stock
30,649
Authorized Distributors
6
Inductance
24 nH
24 nH
Tolerance
2 %
2 %
Current Rating
1.3 A
1.3 A
DC Resistance (DCR)
86 mΩ
86 mΩ
Test Frequency
250 MHz
250 MHz
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2015-10-19
Descriptions
Descriptions de Murata LQW18AN24NG8ZD fournies par ses distributeurs.
Ind Chip Wirewound 24nH 2% 0603 Paper T/R
ROHS3Compliant Wirewound Active ONE SURFACE Wirewound Inductor -55C~125C 3.45GHz 86mOhm Max 24nH
100MHz 3.45GHz 1.3A 40@250MHz 24nH 86m¦¸ ¡À2% 0603 1.6mm*800¦Ìm*1mm
FIXED IND 24NH 1.3A 0.086OHM SMD
INDUCTOR, 24NH, 3.45GHZ, 1.3A, 0603;