Murata LQW18AN12NJ80D
General Purpose Inductor, 0.012uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Murata LQW18AN12NJ80D.
Tendance sur 3 mois:
-36.32%
Stock
19,225
Authorized Distributors
6
Inductance
12 nH
12 nH
Tolerance
5 %
5 %
Current Rating
1.5 A
1.5 A
DC Resistance (DCR)
64 mΩ
64 mΩ
Q Factor
37
Test Frequency
250 MHz
250 MHz
Pièces détachées
General Purpose Inductor, 0.011uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
General Purpose Inductor, 0.013uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
General Purpose Inductor, 0.012uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0805
General Purpose Inductor, 0.012uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Inductor RF Multi-Layer 0.012uH 5% 100MHz 12Q-Factor Ceramic 0.3A 0.4Ohm DCR 0603 T/R
TAIYO YUDENHK160812NJ-T
General Purpose Inductor, 0.012uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0603
Descriptions
Descriptions de Murata LQW18AN12NJ80D fournies par ses distributeurs.
12 nH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 1.5 A 64mOhm Max 0603 (1608 Met
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.012uH 5% 100MHz 37Q-Factor Non Magnetic 1.5A 0.064Ohm DCR 0603 T/R
100MHz 5GHz 1.5A 37@250MHz 12nH 64m¦¸ ¡À5% 0603 1.6mm*800¦Ìm*1mm
FIXED IND 12NH 1.5A 0.064OHM SMD
INDUCTOR, 12NH, 5GHZ, 1.5A, 0603;