Murata LQW15AN9N5G80D
General Purpose Inductor, 0.0095uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Murata LQW15AN9N5G80D.
Ciiva
Datasheet4 pagesIl y a 5 ans
Datasheet4 pagesIl y a 6 ans
Geoflip
Arrow.cn
Farnell
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+24.77%
Pièces de rechange
Ce composant
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
10,638
Authorized Distributors
6
Inductance
9.5 nH
9.5 nH
Tolerance
2 %
2 %
Current Rating
1.4 A
1.4 A
Shielding
Unshielded
Unshielded
DC Resistance (DCR)
81 mΩ
81 mΩ
Q Factor
32
Test Frequency
250 MHz
250 MHz
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-04-23
Pièces détachées
Wirewound Inductor, 10 nH, 0.081 ohm, 6 GHz, 1.4 A, 0402 [1005 Metric], LQW15AN_80 Series
General Purpose Inductor, 0.01uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
General Purpose Inductor, 0.0087uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Descriptions
Descriptions de Murata LQW15AN9N5G80D fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 9.5NH 1.4A 81 MOHM SMD / 9.5 nH Unshielded Wirewound Inductor 1.4 A 81mOhm Max 0402 (1005 Metric)
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.0095uH 2% 100MHz 32Q-Factor Non Magnetic 1.4A 0.081Ohm DCR 0402 T/R
Fixed Inductor 0402 9.5nH ±2% 1.4A 81mΩ 6GHz 32@250MHz
ROHS3Compliant Wirewound Active ONE SURFACE Wirewound Inductor -55C~125C 6GHz 81mOhm Max 9.5nH
Ind Chip Wirewound 9.5nH 2% 0402 Paper T/R