Murata LQW15AN6N8G80D
Wirewound Inductor, 6.8 nH, 0.068 ohm, 7 GHz, 1.45 A, 0402 [1005 Metric], LQW15AN_80 Series
Production
Demande un échantillonFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Murata LQW15AN6N8G80D.
Newark
Datasheet3 pagesIl y a 8 ans
Ciiva
Geoflip
Arrow.cn
TME
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-1.31%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
EE Concierge
SymboleEmpreinte
SnapEDA
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Pièces de rechange
Ce composant
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
6
Inductance
6.8 nH
6.8 nH
Tolerance
2 %
2 %
Current Rating
1.45 A
1.45 A
Shielding
Unshielded
Unshielded
DC Resistance (DCR)
68 mΩ
68 mΩ
Q Factor
30
Test Frequency
250 MHz
250 MHz
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
Pièces détachées
General Purpose Inductor, 0.0074uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
General Purpose Inductor, 0.0072uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
General Purpose Inductor, 0.0073uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Descriptions
Descriptions de Murata LQW15AN6N8G80D fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 0.0068uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.0068uH 2% 100MHz 30Q-Factor Non Magnetic 1.45A 0.068Ohm DCR 0402 T/R
Fixed Inductor 0402 6.8nH ±2% 1.45A 68mΩ 7GHz 30@250MHz
Inductor, 6.8Nh, 7Ghz, 1.45A, 0402 Rohs Compliant: Yes |Murata Manufacturing Co., Ltd. LQW15AN6N8G80D