Murata LQW15AN6N7J80D
General Purpose Inductor, 0.0067uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Murata LQW15AN6N7J80D.
Pièces détachées
General Purpose Inductor, 0.0071uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Inductor RF Wirewound 0.0068uH 5% 100MHz 30Q-Factor Ceramic 1A 0.07Ohm DCR 1206 T/R
Ind High Current Wirewound 6.8nH 5% 250MHz 25Q-Factor Ceramic 1.4A 0402 T/R
Inductor RF Wirewound 0.0072uH 5% 250MHz 35Q-Factor Ceramic 1.4A 0.052Ohm DCR 0603 T/R
Descriptions
Descriptions de Murata LQW15AN6N7J80D fournies par ses distributeurs.
Ind Chip Wirewound 6.7nH 5% 0402 Paper T/R
INDUCTOR, 6.7NH, 7GHZ, 1.28A, 0402;
FIXED IND 6.7NH 1.28A 0.078OHM