Abracon AISC-0402HP-6N8J-T
Ind High Current Wirewound 6.8nH 5% 250MHz 25Q-Factor Ceramic 1.4A 0402 T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Abracon AISC-0402HP-6N8J-T.
Electro Sonic
Datasheet4 pagesIl y a 13 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-3.07%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-04-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Ind High Current Wirewound 6.8nH 5% 250MHz 35Q-Factor Ceramic 1.4A 0603 T/R
General Purpose Inductor, 0.0068uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
General Purpose Inductor, 0.0071uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
General Purpose Inductor, 0.0073uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Inductor RF Wirewound 0.0072uH 5% 250MHz 35Q-Factor Ceramic 1.4A 0.052Ohm DCR 0603 T/R
Inductor RF Wirewound 0.0068uH 5% 100MHz 30Q-Factor Ceramic 1A 0.07Ohm DCR 1206 T/R
Descriptions
Descriptions de Abracon AISC-0402HP-6N8J-T fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 0.0068uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Ind 6.80 Nh 1.400 A 65.00 Mohm/ Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon AISC-0402HP-6N8J-T
Power Inductors - SMD FIXED IND 6.8NH 1.4A 65 MOHM SMD