Murata LQW15AN5N1D10D
Inductor RF Chip Wirewound 5.1nH 0.5nH 100MHz 30Q-Factor 800mA 51mOhm DCR 0402 Paper T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Murata LQW15AN5N1D10D.
Geoflip
Datasheet11 pagesIl y a 5 ans
Ciiva
Farnell
_legacy Avnet
Stock
1
Authorized Distributors
4
Inductance
5.1 nH
5.1 nH
Tolerance
9.8 %
9.8 %
Current Rating
800 mA
800 mA
DC Resistance (DCR)
51 mΩ
51 mΩ
Q Factor
30
Test Frequency
250 MHz
250 MHz
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2003-02-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
Pièces détachées
Inductor RF Chip Wirewound 4.7nH 0.5nH 100MHz 30Q-Factor 800mA 51mOhm DCR 0402 Paper T/R
Inductor RF Chip Wirewound 4.7nH 0.5nH 100MHz 35Q-Factor 850mA 59mOhm DCR 0603 Paper T/R
Inductor RF Chip Wirewound 5.6nH 0.5nH 100MHz 38Q-Factor 900mA 45mOhm DCR 0603 Paper T/R
INDUCTOR, 5.1NH, 0.8A, +/-0.3NH, 4.5GHZ; Product Range:TDK - MHQ-P Series; Induc
General Purpose Inductor, 0.0051uH, 0.04%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
TDK 5.1 nH ±0.3nH Multilayer SMD Inductor, 0402 (1005M) Case, SRF: 5GHz Q: 8 600mA dc 250mO Rdc
Descriptions
Descriptions de Murata LQW15AN5N1D10D fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 0.0051uH, 9.8039%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
FIXED IND 5.1NH 800MA 0.051OHM
INDUCTOR, 5.1NH, 8GHZ, 0.8A, 0402;