Murata LQW15AN5N1D0ZD
General Purpose Inductor, 0.0051uH, 9.8039%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Murata LQW15AN5N1D0ZD.
Ciiva
Datasheet3 pagesIl y a 5 ans
Datasheet3 pagesIl y a 5 ans
Datasheet3 pagesIl y a 6 ans
Datasheet2 pagesIl y a 6 ans
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Stock
20,619
Authorized Distributors
5
Inductance
5.1 nH
5.1 nH
Tolerance
9.8 %
9.8 %
Current Rating
600 mA
600 mA
DC Resistance (DCR)
120 mΩ
120 mΩ
Q Factor
25
Test Frequency
250 MHz
250 MHz
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2018-02-23
Descriptions
Descriptions de Murata LQW15AN5N1D0ZD fournies par ses distributeurs.
Ind Chip Wirewound 5.1nH 0.5nH 0402 Paper T/R
100MHz 8GHz 600mA 25@250MHz 5.1nH 120m¦¸ ¡À0.5nH 0402 1mm*600¦Ìm*600¦Ìm
GENERAL PURPOSE INDUCTOR ROHS3Compliant Active ONE SURFACE fixed air core inductor 125C 8000MHz 0.12Ohm 0.0051μH
FIXED IND 5.1NH 600MA 0.12OHM SM
FIXED IND 5.1NH 600MA 120 MOHM
INDUCTOR, 5.1NH, 8GHZ, 0.6A, 0402;