Murata LQW15AN5N1C0ZD
General Purpose Inductor, 0.0051uH, 3.9216%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Murata LQW15AN5N1C0ZD.
Ciiva
Datasheet3 pagesIl y a 5 ans
Datasheet3 pagesIl y a 6 ans
Datasheet3 pagesIl y a 6 ans
Datasheet2 pagesIl y a 6 ans
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Stock
67,416
Authorized Distributors
5
Inductance
5.1 nH
5.1 nH
Tolerance
3.92 %
3.92 %
Current Rating
600 mA
600 mA
DC Resistance (DCR)
120 mΩ
120 mΩ
Q Factor
25
Test Frequency
250 MHz
250 MHz
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2018-02-23
Descriptions
Descriptions de Murata LQW15AN5N1C0ZD fournies par ses distributeurs.
Ind Chip Wirewound 5.1nH 0.2nH 0402 Paper T/R
100MHz 8GHz 600mA 25 5.1nH 120m¦¸ 0.2 nH 0402 PCB, 1mm*500¦Ìm
GENERAL PURPOSE INDUCTOR ROHS3Compliant Active ONE SURFACE Fixed Inductor 125C 8000MHz 0.12Ohm 0.0051渭H
FIXED IND 5.1NH 600MA 0.12OHM SM
FIXED IND 5.1NH 600MA 120 MOHM
INDUCTOR, 5.1NH, 8GHZ, 0.6A, 0402;