Murata LQW15AN3N9D0ZD
Ind Chip Wirewound 3.9nH 0.5nH 0402 Paper T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Murata LQW15AN3N9D0ZD.
Datasheet3 pagesIl y a 6 ans
Datasheet2 pagesIl y a 6 ans
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Stock
27,815
Authorized Distributors
5
Inductance
3.9 nH
3.9 nH
Tolerance
12.82 %
12.82 %
Current Rating
750 mA
750 mA
DC Resistance (DCR)
70 mΩ
70 mΩ
Q Factor
25
Test Frequency
250 MHz
250 MHz
Descriptions
Descriptions de Murata LQW15AN3N9D0ZD fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 0.0039uH, 12.8205%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.0039uH 0.5nH 100MHz 25Q-Factor Non Magnetic 0.75A 0.07Ohm DCR 0402 Automotive T/R
100MHz 10GHz 750mA 25 3.9nH 70m¦¸ 0.5 nH 0402 PCB, 1mm*500¦Ìm
GENERAL PURPOSE INDUCTOR ROHS3Compliant Active ONE SURFACE fixed air core inductor 125C 10000MHz 0.07Ohm 0.0039μH
FIXED IND 3.9NH 750MA 0.07OHM SM
INDUCTOR, 3.9NH, 10GHZ, 0.75A, 0402;