Murata LQW15AN3N4D1ZD
Ind Chip Wirewound 3.4nH 0.5nH 0402 Paper T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Murata LQW15AN3N4D1ZD.
Datasheet3 pagesIl y a 6 ans
Datasheet2 pagesIl y a 6 ans
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Stock
30,504
Authorized Distributors
4
Inductance
3.4 nH
3.4 nH
Tolerance
14.7059 %
14.7059 %
Current Rating
900 mA
900 mA
DC Resistance (DCR)
40 mΩ
40 mΩ
Q Factor
30
Test Frequency
250 MHz
250 MHz
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2018-02-23
Descriptions
Descriptions de Murata LQW15AN3N4D1ZD fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 0.0034uH, 14.7059%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
100MHz 12GHz 900mA 30 3.4nH 40m¦¸ 0.5 nH 0402 PCB, 1mm*500¦Ìm
GENERAL PURPOSE INDUCTOR ROHS3Compliant Active ONE SURFACE Fixed Inductor 125C 12000MHz 0.04Ohm 0.0034μH
FIXED IND 3.4NH 900MA 0.04OHM SM
INDUCTOR, 3.4NH, 12GHZ, 0.9A, 0402;