Murata LQW15AN20NJ80D
General Purpose Inductor, 0.02uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Murata LQW15AN20NJ80D.
Ciiva
Datasheet4 pagesIl y a 5 ans
Datasheet2 pagesIl y a 5 ans
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Stock
62,365
Authorized Distributors
6
Inductance
20 nH
20 nH
Tolerance
5 %
5 %
Current Rating
800 mA
800 mA
DC Resistance (DCR)
186 mΩ
186 mΩ
Q Factor
30
Test Frequency
250 MHz
250 MHz
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-04-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
Pièces détachées
General Purpose Inductor, 0.022uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
General Purpose Inductor, 0.019uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Inductor RF Chip Wirewound 22nH 5% 100MHz 30Q-Factor Air 720mA 90mOhm DCR 0805 Embossed T/R
Inductor RF Wirewound 0.018uH 5% 100MHz 50Q-Factor Ceramic 1A 0.1Ohm DCR 1210 T/R
Inductor RF Wirewound 0.022uH 5% 250MHz 38Q-Factor Alumina 0.7A 0.22Ohm DCR 0603 T/R
Inductor RF Wirewound 0.018uH 5% 250MHz 30Q-Factor Alumina 0.7A 0.17Ohm DCR 0603 T/R
Descriptions
Descriptions de Murata LQW15AN20NJ80D fournies par ses distributeurs.
100MHz 4.5GHz 800mA 30@250MHz 20nH 186m¦¸ ¡À5% 0402 1mm*600¦Ìm*600¦Ìm
800mA 20nH ±5% 0402 Power Inductors ROHS
LQW15 0402 (1005Metric) 0.039Lx0.024W 1.00mmx0.60mm 20nH
FIXED IND 20NH 800MA 0.186OHM SM
INDUCTOR, 20NH, 4.5GHZ, 0.8A, 0402;