Murata LQW15AN14NJ80D
General Purpose Inductor, 0.014uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Murata LQW15AN14NJ80D.
Geoflip
Arrow.cn
SymboleEmpreinte
SnapEDA
Empreinte
Télécharger
Stock
1,506
Authorized Distributors
3
Inductance
14 nH
14 nH
Tolerance
5 %
5 %
Current Rating
1.15 A
1.15 A
DC Resistance (DCR)
111 mΩ
111 mΩ
Test Frequency
250 MHz
250 MHz
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-06-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
Pièces détachées
General Purpose Inductor, 0.013uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
General Purpose Inductor, 0.015uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
Inductor RF Chip Wirewound 15nH 5% 100MHz 40Q-Factor 600mA 130mOhm DCR 0603 Paper T/R
Ind Chip Wirewound 15nH 5% 100MHz 40Q-Factor Ceramic 1A 1210 T/R
Inductor RF Multi-Layer 0.015uH 5% 100MHz 22Q-Factor Ceramic 0.3A 0.4Ohm DCR 0805 Automotive T/R
Ind RF Chip Unshielded Multi-Layer 15nH 5% 100MHz 7Q-Factor Ceramic 300mA 0402
Descriptions
Descriptions de Murata LQW15AN14NJ80D fournies par ses distributeurs.
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.014uH 5% 100MHz 31Q-Factor Non Magnetic 1.15A 0.111Ohm DCR 0402 T/R
Fixed Inductors 0402 14nH 1150mA +/-5%
LQW15 0402 (1005Metric) 0.039Lx0.024W 1.00mmx0.60mm 14nH
FIXED IND 14NH 1.15A 111MOHM SMD
FIXED IND 14NH 1.15A 0.111OHM SM
INDUCTOR, 14NH, 5.2GHZ, 1.15A, 0402;