Murata LQW15AN14NG8ZD
General Purpose Inductor, 0.014uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Murata LQW15AN14NG8ZD.
Tendance sur 3 mois:
+22.18%
Authorized Distributors
6
Inductance
14 nH
14 nH
Tolerance
2 %
2 %
Current Rating
1.15 A
1.15 A
DC Resistance (DCR)
111 mΩ
111 mΩ
Test Frequency
250 MHz
250 MHz
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2015-10-19
Descriptions
Descriptions de Murata LQW15AN14NG8ZD fournies par ses distributeurs.
Ind Chip Wirewound 14nH 2% 0402 Paper T/R
100MHz 5.2GHz 1.15A 31@250MHz 14nH 111m¦¸ ¡À2% 0402 1mm*600¦Ìm*600¦Ìm
ROHS3Compliant Wirewound Active ONE SURFACE Wirewound Inductor -55C~125C 5.2GHz 111mOhm Max 14nH
FIXED IND 14NH 1.15A 0.111OHM SM
INDUCTOR, 14NH, 5.2GHZ, 1.15A, 0402;