Murata LQW15AN12NG0ZD
General Purpose Inductor, 0.012uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Murata LQW15AN12NG0ZD.
Ciiva
Datasheet3 pagesIl y a 5 ans
Datasheet2 pagesIl y a 5 ans
Datasheet3 pagesIl y a 6 ans
Datasheet2 pagesIl y a 6 ans
Arrow.cn
Tendance sur 3 mois:
-1.26%
SymboleEmpreinte
SnapEDA
SymboleEmpreinte
Télécharger
Inductance
12 nH
12 nH
Tolerance
2 %
2 %
Current Rating
500 mA
500 mA
DC Resistance (DCR)
140 mΩ
140 mΩ
Q Factor
30
Test Frequency
250 MHz
250 MHz
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2018-02-23
Descriptions
Descriptions de Murata LQW15AN12NG0ZD fournies par ses distributeurs.
12 nH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 500 mA 140mOhm Max 0402 (1005 Met
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.012uH 2% 100MHz 30Q-Factor Non Magnetic 0.5A 0.14Ohm DCR 0402 T/R Automotive AEC-Q200
100MHz 5.5GHz 500mA 30@250MHz 12nH 140m¦¸ ¡À2% 0402 1mm*600¦Ìm*600¦Ìm
GENERAL PURPOSE INDUCTOR ROHS3Compliant Active ONE SURFACE fixed air core inductor 125C 5500MHz 0.14Ohm 0.012μH
FIXED IND 12NH 500MA 0.14OHM SMD
INDUCTOR, 12NH, 5.5GHZ, 0.5A, 0402;