Murata LQM21FN100M80L
Inductor Power Chip Shielded Multi-Layer 10uH 20% 1MHz Ferrite 0.1A 0.39Ohm DCR 0805 T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Murata LQM21FN100M80L.
Newark
Datasheet3 pagesIl y a 4 ans
Datasheet0 pageIl y a 0 an
Ciiva
Geoflip
_legacy Avnet
Tendance sur 3 mois:
-4.18%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
3DTélécharger
Ultra Librarian
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2007-08-22
Pièces détachées
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 10uH 20% 1MHz Ferrite 0.7A 0.456Ohm DCR 1210 T/R
Inductor Power Shielded Multi-Layer 10uH 20% 1MHz Ferrite 0.5A 0.32Ohm DCR 0805 T/R
Inductor Power Chip Shielded Multi-Layer 10uH 20% 1MHz Ferrite 0.05A 1.17Ohm DCR 0603 T/R
Inductor Power Shielded Multi-Layer 10uH 20% 2MHz Ferrite 500mA 390mOhm DCR 0805 T/R
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 10uH 20% 400mA 360mOhm DCR 0603 T/R
TAIYO YUDENBRC2518T100M
Inductor Power Chip Wirewound 10uH 20% 1MHz Ferrite 0.61A 0.455Ohm DCR 1007 T/R
Descriptions
Descriptions de Murata LQM21FN100M80L fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 10uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 2012/0805
LQM21F Series 0805 10 uH 20 % 100 mA SMD Multilayer Power Inductor