Murata LQH43NZ821K03L
General Purpose Inductor, 820uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Murata LQH43NZ821K03L.
Ciiva
Datasheet2 pagesIl y a 5 ans
Datasheet2 pagesIl y a 6 ans
Datasheet1 pageIl y a 6 ans
Stock
2,549
Authorized Distributors
3
Inductance
820 µH
820 µH
Tolerance
10 %
10 %
Current Rating
60 mA
60 mA
DC Resistance (DCR)
20.5 Ω
20.5 Ω
Test Frequency
796 kHz
796 kHz
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2018-02-22
Descriptions
Descriptions de Murata LQH43NZ821K03L fournies par ses distributeurs.
Ind Chip Wirewound 821uH 10% 1812 Emboss T/R
WIREWOUND INDUCTOR, 820UH, 0.06A, 1812;
GENERAL PURPOSE INDUCTOR RoHS Compliant Active WRAPAROUND Fixed Inductor 105C 2.2MHz 20.5Ohm 820μH