Murata LQH32CN680K53L
Inductor Power Chip Unshielded Wirewound 68uH 10% 1MHz Ferrite 0.13A 2.86Ohm DCR 1210 T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Murata LQH32CN680K53L.
_legacy Avnet
Datasheet2 pagesIl y a 15 ans
Datasheet2 pagesIl y a 17 ans
Ciiva
Arrow.cn
Geoflip
iiiC
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+95.55%
SnapEDA
Télécharger
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2002-09-02
Pièces détachées
General Purpose Inductor, 68uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 3225/1210
Inductor Power Unshielded Wirewound 68uH 10% 2.52MHz 15Q-Factor Ferrite 140mA 3.64Ohm DCR 1210 Blister T/R
TAIYO YUDENLBC2518T680K
Inductor General PurposeChip Wirewound 68uH 10% 2.52MHz Ferrite 0.14A 3.64Ohm DCR 1007 T/R
General Purpose Inductor, 68uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1310
Inductor Power Unshielded Wirewound 68uH 10% 2.52MHz 15Q-Factor Ferrite 140mA 3.64Ohm DCR 1210 Automotive T/R
TAIYO YUDENCBC2518T680KV
Inductor Power Chip Wirewound 68uH 10% 2.52MHz Ferrite 0.14A 3.64Ohm DCR 1007 Automotive T/R
Descriptions
Descriptions de Murata LQH32CN680K53L fournies par ses distributeurs.
LQH32C Series 1210 68 uH ±10 % 130 mA 2.2 Ohm SMT Unshielded Wirewound Inductor
1MHz 12MHz 130mA 68¦ÌH 2.86¦¸ ¡À10% 1210 , 3.2mm*2.5mm*1.7mm
FIXED IND 68UH 130MA 2.86OHM SMD
LQH32 Nonstandard 0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm 68muH