Murata LQH32CN100K33L
Inductor Power Chip Unshielded Wirewound 10uH 10% 1MHz Ferrite 0.45A 0.39Ohm DCR 1210 T/R
Production
Demande un échantillonFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Murata LQH32CN100K33L.
Upverter
Datasheet0 pageIl y a 0 an
Newark
Farnell
element14 APAC
element14
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+3.41%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
EE Concierge
SymboleEmpreinte
SnapEDA
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
6
Inductance
10 µH
10 µH
10 µH
Tolerance
10 %
10 %
10 %
Current Rating
450 mA
500 mA
500 mA
Shielding
Unshielded
Unshielded
DC Resistance (DCR)
390 mΩ
400 mΩ
400 mΩ
Q Factor
35
Test Frequency
1 MHz
10 kHz
10 kHz
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2002-09-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
Pièces détachées
FIXED INDUCTOR General Purpose Inductor, 10uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1812
Inductor Power Unshielded Wirewound 10uH 10% 1MHz Ferrite 0.45A 0.39Ohm DCR 1210 T/R
RF Choke Bobbin Core 10uH 10% 7.96MHz 85Q-Factor Ferrite 0.5A 0.65Ohm DCR AXL T/R