Murata GRM188R71E223JA01D
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 0.022uF 25volts X7R 5%
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Murata GRM188R71E223JA01D.
Geoflip
Datasheet2 pagesIl y a 5 ans
SymboleEmpreinte
Télécharger
Stock
1
Authorized Distributors
0
Capacitance
22 nF
22 nF
22 nF
Voltage Rating (DC)
25 V
25 V
25 V
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Introduction Date2013-05-20
Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 5 years ago)
LTB Date2019-03-31
LTD Date2020-03-31
Manufacturer Lifecycle StatusTO BE DISCONTINUED (Last Updated: 5 years ago)
Pièces détachées
Yageo GroupC0603C223J3RACTU
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 25V, 5% +Tol, 5% -Tol, X7R, 15% TC, 0.022uF, Surface Mount, 0603
25V 22nF X7R ±5% 0603 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Samsung Electro-MechanicsCL10B223JB8NNNC
Multilayer Ceramic Capacitor, 0.022 uF, 50 V, ± 5%, X7R, 0603 [1608 Metric]
50V 22nF X7R ±5% 0603 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Yageo GroupC0603C223K3RACTU
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 25V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.022uF, Surface Mount, 0603
Surface Mount Ceramic Multilayer Capacitor 0.022uF 10% X7R 25V 0603 Paper T/R
Descriptions
Descriptions de Murata GRM188R71E223JA01D fournies par ses distributeurs.
Cap Ceramic 0.022uF 25V X7R 5% SMD 0603 125°C Paper T/R
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 25V, 5% +Tol, 5% -Tol, X7R, 15% TC, 0.022uF, Surface Mount, 1608M/0603
KC 22nF 0603 5% 25V X7R RoHSconf