Murata GRM1885C1H221JA01D
0603 220 pF 50V ±5 % Tolerance C0G SMT Multilayer Ceramic Capacitor
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Murata GRM1885C1H221JA01D.
element14 APAC
Datasheet13 pagesIl y a 22 ans
Datasheet0 pageIl y a 0 an
_legacy Avnet
element14
TME
Tendance sur 3 mois:
-12.44%
3DTélécharger
Ultra Librarian
Télécharger
Capacitance
220 pF
220 pF
220 pF
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
50 V
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Introduction Date2001-07-26
Pièces détachées
Yageo GroupC0603C221J5GACTU
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.00022uF, Surface Mount, 0603
50V 220pF NP0 ±5% 0603 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
CAP CER 220PF 50V C0G/NP0 0603 / 220 pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
Samsung Electro-MechanicsCL10C221JB8NNNC
50V 220pF C0G 卤5% 0603 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Cap Ceramic 220pF 50V C0G 5% Pad SMD 0603 125C Extreme Low ESR T/R
Descriptions
Descriptions de Murata GRM1885C1H221JA01D fournies par ses distributeurs.
CAP CER 220PF 50V C0G/NP0 0603 / Cap Ceramic 220pF 50V C0G 5% Pad SMD 0603 125°C T/R
Capacitor 220pf 50 Volt C0G 5% Surface Mount 0603 Paper Tape and Reel
CERAMIC CAPACITOR Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.00022uF, Surface Mount, 0603
Chip Capacitor (MLCC) 0603 220pF ±5% 50V C0G(NP0)
CAP, 220PF, 50V, 5%, C0G/NP0, 0603; Capacitance: 220pF; Voltage Rating: 50V; Ceramic Capacitor Case: 0603 [1608 Metric]; Capacitance Tolerance: ± 5%; Dielectric Characteristic: C0G / NP0; Product Range: GRM Series; Operating T