Murata GRM1885C1H220FA01J
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 22pF 50volts C0G 1%
Obsolete
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Murata GRM1885C1H220FA01J.
IHS
Datasheet1 pageIl y a 0 an
SymboleEmpreinte
Télécharger
Stock
1
Authorized Distributors
1
Capacitance
22 pF
22 pF
22 pF
Case/Package
0603
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
50 V
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Introduction Date2012-03-02
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
50V 22pF NP0 ±1% 0603 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Samsung Electro-MechanicsCL10C220FB8NNNC
Multilayer Ceramic Capacitor, 22 pF, 50 V, ± 1%, C0G (NP0), 0603 [1608 Metric]
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 1% +Tol, 1% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.000022uF, Surface Mount, 0603
Yageo GroupC0603C220J5GACTU
CAP CER 22PF 50V C0G/NP0 0603 / 22 pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
Surface Mount Ceramic Multilayer Capacitor 22pF 5% C0G 50V 0603 Paper T/R
Samsung Electro-MechanicsCL10C220JB8NNNC
50V 22pF C0G 卤5% 0603 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Descriptions
Descriptions de Murata GRM1885C1H220FA01J fournies par ses distributeurs.
Cap Ceramic 22pF 50V C0G 1% Pad SMD 0603 125C T/R
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 1% +Tol, 1% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.000022uF, Surface Mount, 0603
GRM CERAMIC CAPACITOR 0603 (1608Metric) Ceramic Capacitor 0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm C0G NP0 ±1% 22pF