Murata GRM0335C1H101JA01D
50V 100pF C0G ±5% 0201 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Murata GRM0335C1H101JA01D.
element14 APAC
Datasheet0 pageIl y a 0 an
TME
Ciiva
Future Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-9.87%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
SnapEDA
3DTélécharger
Ultra Librarian
Authorized Distributors
6
Capacitance
100 pF
100 pF
100 pF
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
50 V
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Pièces détachées
25V 100pF NP0 ±5% 0201 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
50V 100pF NP0 ±5% 0201 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Descriptions
Descriptions de Murata GRM0335C1H101JA01D fournies par ses distributeurs.
CAP CER 100PF 50V C0G/NP0 0201 / Cap Ceramic 100pF 50V C0G 5% Pad SMD 0201 125°C T/R
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0001uF, Surface Mount, 0603M/0201
Chip Capacitor (MLCC) 0201 100pF ±5% 50V C0G(NP0)
Ceramic Capacitor 100pF, 50VDC, 0201, ±5 %
Smd Multilayer Ceramic Capacitor, Grm Series, 100 Pf, 5%, C0G/Np0, 50 V, 0201 [0603 Metric] Rohs Compliant: Yes |Murata Manufacturing Co., Ltd. GRM0335C1H101JA01D
CAP, 100PF, 50V, 5%, C0G/NP0, 0201; Capacitance:100pF; Voltage Rating:50V; Ceramic Capacitor Case:0201 [0603 Metric]; Capacitance Tolerance:± 5%;