Murata GRM0335C1E6R8DD01D
Cap Ceramic 6.8pF 25V C0G 0.5pF SMD 0201 125°C Paper T/R
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Murata GRM0335C1E6R8DD01D.
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 0 an
element14 APAC
Future Electronics
Farnell
Garrett
Introduction Date2006-02-23
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2013-09-30
LTD Date2014-03-31
Pièces détachées
CAPACITOR CERAMIC 6.8PF 25V, C0G, 0.5pF, 0201; Product Range:TDK - C Series; Cap
0201 6.8 pF 25V ±0.5 pF Tolerance C0G SMT Multilayer Ceramic Capacitor
Samsung Electro-MechanicsCL03C6R8BA3GNNC
25V 6.8pF C0G 0201 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Ceramic Capacitor, YES, Ceramic, 100V, 7.3529% +Tol, 7.3529% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0000068uF, Surface Mount, 0603M/0201
25V 6.2pF 0201 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
TDK C0603C0G1H6R8D030BA CERAMIC CAPACITOR 6.8PF 50V, C0G, 0.5pF, 0201
Descriptions
Descriptions de Murata GRM0335C1E6R8DD01D fournies par ses distributeurs.
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 25V, 7.35% +Tol, 7.35% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0000068uF, Surface Mount, 0201
CAPACITOR, MLCC, 0201, 6.8PF, 25V; Capacitor Application:Standard; Dielectric Characteristic:C0G / NP0; Capacitance:6.8pF; Capacitance Tolerance:± 0.5pF; Voltage Rating:25V; Temperature Coefficient:0 ± 30ppm/°C; Capacitor Case ;RoHS Compliant: Yes
CAPACITOR, MLCC, 0201, 6.8PF, 25V; Capacitor Application:General Purpose; Dielectric Characteristic:C0G / NP0; Capacitance:6.8pF; Capacitance Tolerance:± 0.5pF; Voltage Rating:25V; Capacitor Case Style:0201; Capacitor Mounting:SMD; Operating Temperature Range:-55°C to +125°C; External Depth:0.6mm; External Length / Height:0.3mm; External Width:0.3mm; No. of Pins:2; Package / Case:0201; Reel Quantity:1000; Temperature Coefficient:0 ± 30ppm/°C