Murata GRM0335C2A6R8DA01D
Ceramic Capacitor, YES, Ceramic, 100V, 7.3529% +Tol, 7.3529% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0000068uF, Surface Mount,...
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Murata GRM0335C2A6R8DA01D.
TME
Datasheet3 pagesIl y a 4 ans
Tendance sur 3 mois:
-9.99%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2013-11-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
Pièces détachées
50V 6.8pF C0G 0201 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
25V 6.8pF C0G 0201 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
CAPACITOR CERAMIC 6.8PF 25V, C0G, 0.5pF, 0201; Product Range:TDK - C Series; Cap
TDK C0603C0G1H6R8D030BA CERAMIC CAPACITOR 6.8PF 50V, C0G, 0.5pF, 0201
Samsung Electro-MechanicsCL03C6R8BA3GNNC
Descriptions
Descriptions de Murata GRM0335C2A6R8DA01D fournies par ses distributeurs.
Ceramic Capacitor, YES, Ceramic, 100V, 7.3529% +Tol, 7.3529% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0000068uF, Surface Mount, 0603M/0201
CAP CER 6.8PF 100V C0G/NP0 0201
6.8pF ¡À0.5pF C0G(NP0) 100V 0201 600¦Ìm*300¦Ìm*300¦Ìm
GRM 0201 C0G 6.8pF 100V ±0.5nH
CAP, 6.8PF, 100V, MLCC, 0201; Capacitance: 6.8pF; Voltage Rating: 100V; Ceramic Capacitor Case: 0201 [0603 Metric]; Capacitance Tolerance: ± 0.5pF; Dielectric Characteristic: C0G / NP0; Product Range: GRM Series; Operating Tem