Murata DEA1X3D560JA2B
Cap Ceramic 56pF 2000V SL 5% (6 X 5mm) Radial 5mm 125°C Bulk
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Murata DEA1X3D560JA2B.
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 4 ans
Geoflip
Ciiva
DigiKey
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.23.00.60
Introduction Date2006-06-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 5 years ago)
LTB Date2019-09-30
LTD Date2020-09-30
Manufacturer Lifecycle StatusDISCONTINUED (Last Updated: 5 years ago)
Pièces détachées
Monolith Capacitors / Ceramic Capacitors-DIP CAP_D5.5X5MM_TM 56pF ±5% 1KV SL
Cap Ceramic 56pF 50V C0G 5% Radial 5mm 125C Bulk
Monolith Capacitors / Ceramic Capacitors-DIP CAP_4X2.5MM_TM 56pF ±5% 50V C0G(NP0)
Cap Ceramic 56pF 1000V SL 5% (5 X 4mm) Radial 5mm 125°C Bulk
Yageo GroupC315C560J2G5TA
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 56pF C0G 5% LS=2.54mm
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 5.6e-05uF, Through Hole Mount, 1610
Descriptions
Descriptions de Murata DEA1X3D560JA2B fournies par ses distributeurs.
Ceramic Capacitor, Ceramic, 2000V, 5% +Tol, 5% -Tol, SL, -1000/+350ppm/Cel TC, 0.000056uF, Through Hole Mount, 2420
CAP CER 56PF 2KV SL RADIAL
56PF 2KV 5% 5MM