Multicomp MCTF0603ATY3301
Fixed Resistor, Thin Film, 0.0625W, 3300ohm, 100V, 0.05% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Production
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
DistributorSKUMinPkg
NewarkMCTF0603ATY330101KTape & Reel
QuestMCTF0603ATY3301800
1h
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Multicomp MCTF0603ATY3301.
element14
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
800
Authorized Distributors
1
Resistance
3.3 kΩ
3.3 kΩ
Case/Package
0603
Tolerance
0.05 %
0.05 %
Power Rating
62.5 mW
100 mW
Composition
Thin Film
Thin Film
Temperature Coefficient
50 ppm/°C
50 ppm/°C
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Descriptions
Descriptions de Multicomp MCTF0603ATY3301 fournies par ses distributeurs.
Res, Thin Film, 3K3, 0.05%, 0.0625W, 0603; Resistance:3.3Kohm; Resistance Tolerance:± 0.05%; Power Rating:62.5Mw; Resistor Case/Package:0603 [1608 Metric]; Resistor Technology:Thin Film; Resistor Type:Precision; Voltage Rating:50V Rohs Compliant: Yes |Multicomp Pro MCTF0603ATY3301